SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW
ROK SZKOLNY 2015/2016

I półrocze

Nazwa konkursu

Organizator

Opiekun szkolny

Nazwiska uczniów

Osiągnięcia

Ogólnopolski Konkurs plastyki

 

Studio Dziecka Figiel

w Granicach

K. Rojek

 

    Adam Bogatek

Amelia Markiewka

Paulina Jądro

Gloria Wiaterek

udział

Konkurs interdyscyplinarny– cz.  humanistyczna

Etap szkolny

E. Sosnowska

4. uczniów klas
V – VI

udział

Konkurs interdyscyplinarny– cz. matematyczno - przyrodnicza

Etap szkolny

K. Burzawa

15. uczniów klas
V – VI

udział

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Moja magiczna maska”

Bank Polski BP

 

K. Rojek

   Tomasz Hanak

Paulina Jądro

 

 

udział

Konkurs plastyczna na najlepszą ozdobę choinkową i kartkę bożonarodzeniową

SP Książenice
Parafia Książenice

 

K. Rojek

Ks. R. Laksa

       ozdoba:

Nikodem Holeczki

Martyna Dziewior

Julia Fojcik

Zofia Grządziel

Maciej Pawliczek

kartka:

Aleksandra Duda

Miłosz Starczała

Dariusz Podleśny

 

I miejsce

 

 

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Korespondencyjny Konkurs Twórczości Religijnej Dzieci „W Stronę Boga” szkół powiatu rybnickiego

 

 

E.

Matuszczyk

 

Julia Sobik

Nikola Szewczyk

Alicja Skowrońska

 

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

XVI Gminna

 Parada Jasełek

 

CKE Czerwionka – Leszczyny

E.

Matuszczyk

M. Winkler-Podorska

Uczniowie

kl. II -VI

 

   III miejsce

wyróżnienie

za oprawę

plastyczną

Powiatowy Przegląd

Tańców Europejskich

CKE Czerwionka-Leszczyny

M. Winkler-Podorska

 

udział

Zawody sportowe

w tenisie stołowym

dziewcząt i chłopców

szkół podstawowych

o mistrzostwo gminy

 

SZS

Szkoła

Podstawowa Dębieńsko

T. Polok

     Zofia Grządziel

Zofia Kubasa

Amelia Markiewka

  Dawid Jonderko

Krzysztof Gumiński

    Szymon Remisz

I miejsce

- szkoła awansowała do dalszego etapu

Turniej w piłce nożnej halowej szkół podstawowych o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Czerwionka - Leszczyny

Zespół

Szkół

Czerwionka-

Leszczyny

T. Polok

Dawid Jonderko

Kamil Lampart

Mariusz Owczorz

Błażej Przybysz

Marcin Skupień

Szymon Remisz

 Jakub Sikora

     Mateusz Szymała

II miejsce

- szkoła awansowała do dalszego etapu

Szkolny Konkurs Ortograficzny

SP Książenice

I. Forajter

E. Sosnowska

Jakub Sikora

Julia Fojcik

Magdalena Frat

  Natalia Piotrowska

I miejsce

II miejsce

 

III miejsce

 

II półrocze

Nazwa konkursu

Organizator

Opiekun szkolny

Nazwiska uczniów

Osiągnięcia

II Ogólnopolski

Konkurs plastyki

„Pozytywka- czyli

wszystko to, co sprawia że jestem

szczęśliwy”

Strefa WZW, Miasto Rybnik, pod honorowym patronem Rzecznika Praw Dziecka

 

K. Rojek

 

  

 

    Paulina Jądro

Zuzanna Witkowska

 

 

wyróżnienie

kwalifikacja

do wystawy

Wojewódzki plastyczny konkurs ekologiczny „Ocalić od zapomnienia”

MOK  Czerwionka-Leszczyny

K. Rojek

Paweł Niedobecki

nagroda

Konkurs matematyczny

„Pangea”

Etap szkolny

K. Burzawa

25 uczniów klas
IV – VI

udział

 

Gminny Konkurs Czytelniczy

 

Gimnazjum nr 1

Czerwionka-Leszczyny

 

B. Fliegert

I. Forajter

E.

Sosnowska

 

 

 

Anna Chryczyk

Klaudia Pieczka

 

 

 

II miejsce

VI miejsce

 

Fox- konkurs języka angielskiego

Uniwersytet Jagielloński

W Krakowie

 

K. Rojek

 

Krzysztof Gumiński

Jakub Sikora

 

udział

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

 

SP Stanowice

K. Rojek

 

     Julia Fojcik

Krzysztof Gumiński

       udział

 

Powiatowy Konkurs Historyczny

 

SP nr 1 Rybnik

 

E. Sosnowska

Krzysztof Gumiński

Jakub Sikora

 

      udział

Gminno -Miejski Konkurs Recytatorski „Festiwal słowa”

 

SP Przegędza

M. Winkler-Podorska

 Małgorzata Wagner

 

I miejsce

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski

MDK Rybnik-

Boguszowice

M. Winkler-Podorska

Małgorzata Wagner

wyróżnienie

Gminno -Miejski Konkurs Recytatorski

„Festiwal słowa”

SP Przegędza

E. Bober

Mateusz Lipiński

I miejsce

 

Rejonowy Konkurs Recytatorski

MDK Rybnik-

Boguszowice

E. Bober

Mateusz Lipiński

I miejsce

 

XXVI Ogólnopolski Mały Konkurs Recytatorski

DK Starachowice

E. Bober

Mateusz Lipiński

udział

w finale

 

Zawody Szkół Podstawowych

w pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Czerwionka - Leszczyny

Szkoła

Podstawowa nr 5 Czerwionka-

Leszczyny

T. Polok

Piontek Kornelia

Skowrońska Alicja

Glina Kinga

Niedobecki Paweł

Szymała Bartosz

Styrnol Oliwia

Belkius Martyna

Grządziel Zofia

Benek Natalia

Szymała Mateusz

Palus Patryk

Starczała Kamil

Sikora Jakub

Urbańczyk Daniel

Pieczka Klaudia

Kardela Julia

III miejsce szkoła 

w klasyfikacji ogólnej

 

I miejsce 

w sztafecie drużynowej

Turniej Gier i Zabaw

Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Czerwionka - Leszczyny

Szkoła

Podstawowa Stanowice

T. Polok

Jonderko Dawid

Lampart Kamil

Owczorz Mariusz

Szymala Natalia

Skupień Marcin

Remisz Szymon

Sikora Jakub

Szymała Mateusz

Król Tomasz

Hanak Tomasz

Szymała Bartosz

Koza Dawid

Skupień Martyna

Witkowska Zuzanna

Han Wiktoria

Adamczyk Zuzanna

Herok Martyna

Godula Jakub

Benek Natalia

Kubasa Zofia

Herok Jakub

Maciejczak Wiktoria

Siedlecki Grzegorz

Belkius Martyna

Szymik Kacper

Suliga Martyna

Kardela Julia

Szewczyk Barbara

Fojcik Julia

I miejsce

 

Igrzyska Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Czerwionka - Leszczyny

MOSiR Czerwionka-

Leszczyny

T. Polok

Owczorz Mariusz

Szymala Natalia

Skupień Marcin

Remisz Szymon

Szymała Mateusz

Szymik Kacper

Suliga Martyna

Kardela Julia

Suliga Martyna

Fojcik Julia

I miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-historyczny

Chrzest, czyli początek

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

 

E. Sosnowska

 

Paulina Jądro

 

III miejsce

 

 




ROK SZKOLNY 2014/2015

I półrocze


Nazwa konkursu

Organizator

Opiekun szkolny

Nazwiska uczniów

Osiągnięcia

Konkurs plastyczny „X Rejonowy na znak graficzny Festiwalu Piosenki Turystycznej”

MDK Rybnik

K. Rojek

 

Amelia Markiewka

 

Wyróżnienie

 

Konkurs interdyscyplinarny– cz.  humanistyczna

Etap szkolny

E. Sosnowska

4. uczniów klas
V – VI

udział

Konkurs interdyscyplinarny– cz. matematyczno - przyrodnicza

Etap szkolny

K. Burzawa

15. uczniów klas
V – VI

udział

„Jesienne Rykowisko”

 

SP nr 5 W Rybniku

K. Rojek

M. Kasperska

Edyta Skupińska

II miejsce

Konkurs plastyczny „Ruszamy do

ekoakcji” 

Urząd Miasta
i Gminy Czerwionka-Leszczyny

 

K. Rojek

 
Amelia Markiewka

 

I miejsce

Konkurs plastyczna na najlepszą ozdobę choinkową i kartkę bożonarodzeniową

SP Książenice
Parafia Książenice

 

K. Rojek

Ks. R. Laksa

kartka:

Styrnol Oliwia Marcin Sobik

Zofia Kubasa

choinka:

Agata Dziewior,

Magda Frat

Martyna skupień ozdoba:

Natalia Szymala

Julia Kardela

Dariusz Podleśny Patryk Podleśny

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

XX Konkurs Wiedzy Biblijnej – Ewangelia
wg Św. Marka

- etap rejonowy

Wydział Katechetyczny
w Katowicach

 

E.Matuszczyk

 

Roman Mazur

 

 II miejsce

 

Rejonowy Konkurs Twórczości Religijnej Dzieci

 

ZSP Rybnik

E.

Matuszczyk

 

Paulina Jadro

 

I miejsce

 II półrocze

Turniej Tenisa stołowego

SP 4 Czerwionka

T. Polok

Jakub Herok

Krzysztof Gumiński

Sławek Kubasa

II miejsce

Miejsko-gminny konkurs recytatorski pt. „Festiwal słowa”

SP
Przegędza

E. Bober

J. Szendera

I. Pawlas

D. Trybuś

B. Fliegert

Mateusz Lipiński

Zuzanna Horny

Paulina Jądro

Nikola Szewczyk

Patryk Podleśny

III miejsce

udział

I miejsce

udział

udział

„Fox” konkurs języka angielskiego

Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe „ Kaganek”
w Bielsko Białej

K. Rojek

Krzysztof Gumiński

Zofia Grządziel

Natalia Benek

Patryk Palus

Mateusz Szymała

udział

udział

udział

udział

udział

udział

Miejsko-Gminny  turniej piłki nożnej

SP 3

Leszczyny

T. Polok

Gumiński Krzysztof

Owczorz Mariusz

Szymała Mateusz

Skupień Marcin

Jonderko Dawid

Konik Kamil

Kubasa Sławomir

Mazur Roman

Mazurkiewicz Grzegorz

III miejsce

XII Wojewódzki Ekologiczny Konkurs Plastyczny „ Ocalić od zapomnienia”

MOK
 Czerwionka-Leszczyny

K. Rojek

Roksana Słupik

Klaudia Konik

Romek Mazur

Sławek Kubasa

Katarzyna Hanak

Gloria Wiaterek

Klaudia Pieczka

udział

udział

udział

udział

udział

udział

udział

XX Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej
wg Ewangelii św. Marka

Archidiecezja Katowicka – Wydział Katechetyczny

Katowice

E. Matuszczyk

Roman Mazur

III miejsce

Młodzieżowy

Festiwal Muzyczny

CKE

Czerwionka

M. Kasperska

Edyta Skupińska

Zespól wokalny

wyróż. I st.

wyróż. III st.

Miejsko-Gminny Konkurs Ekologiczny „Jestem znawca przyrody"

SP

Książenice

     I. Pawlas

Tomasz Król

Paweł Niedobecki

Zuzanna Koczy

II miejsce

Ogólnopolski Konkurs  wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska EKOTEST 2015

 

Ogólnopolskie Centrum Edukacji Warszawa

 

 

 

M. Kasperska

 

20 uczniów
klas III – VI

 

dyplomy
za udział

 

IX Rejonowy Festiwal Słowa

DK Rybnik - Boguszowice

I. Pawlas

Paulina Jądro

 

IV wyróżnienie

Zawody pływackie
o puchar Burmistrza GiM Czerwionka -Leszczyny

 

 

 

MOSiR Czerwionka

 

 

 

 

T. Polok

Juda Emilia

Grządziel Zofia

Starczała Kamil

Szymała Mateusz

Lampart Kamil

Benek Natalia

Pieczka Klaudia

Sikora Jakub

Gumiński K.

Kardela Julia

Skupińska Edyta

Kubasa Sławomir

IV miejsce

II miejsce

II miejsce

VI miejsce

V miejsce

IV miejsce

II miejsce

I miejsce

VII miejsce

II miejsce

I miejsce

V miejsce

„Niesamowite zwierzaki”- konkurs plastyczny

 

 

 

 

 

MOK

Głowno

 

 

 

 

K. Rojek

Roksana Słupik

Klaudia Konik

Kamil Konik

Sławek Kubasa

Piotr Duda

Gloria Wiaterek

Agata Dziewior

A. Markiewka

udział

udział

udział

udział

udział

udział

udział

udział

Miejsko-Gminny Turniej Gier
i Zabaw

SP Stanowice

T. Polok

24 uczniów

klas IV – VI

II miejsce

„Nasza szkoła marzeń” - konkurs plastyczny

SP

Książenice

 

K. Rojek

 

Roksana Słupik

Kamil Konik

Martyna Belkius

Emilia Bajor

Amelka Markiewka

 

nagroda

kwalifikacja do wystawy

kwalifikacja do wystawy

kwalifikacja do wystawy

Miejsko-Gminny Konkurs Plastyczny ,,Dziecko też ma swoje prawa”

MOK Czerwionka

M. Podorska

Dawid Skowroński

nagroda

Miejsko-Gminny Konkurs Plastyczny ,,Jestem dzieckiem dobrze wychowanym”

MOK Czerwionka

M. Mielnik

Nadia Kolonko

II miejsce

Wszystko
co mnie uszczęśliwia”- ogólnopolski konkurs  plastyczny

Strefa WZW, projekt współfinansowany przez miasto Rybnik

K. Rojek

Roksana Słupik

kwalifikacja do wystawy

 

Igrzyska lekkoatletyczne
o puchar Burmistrza GiM Czerwionka –Leszczyny

 



MOSiR Czerwionka

 

 

T. Polok

Pieczka Klaudia

Fojcik Julia

Skupińska Edyta

Kardela Julia

Zemela Paulina

Skupień Marcin

Konik Kamil

Kubasa Sławomir

Szymała Mateusz

Mazurkiewicz Grzegorz

 

 

 

 

III miejsce

 

szkoła zajęła VI miejsce


ROK SZKOLNY 2013/2014

Nazwa konkursu

Data konkursu

Organizator

Opiekun szkolny

Nazwiska uczniów

Osiągnięcia

XIX Konkurs Wiedzy Biblijnej „Nawróćcie się, bo bliskie jest Królestwo Niebieskie”
(Mt 3,2)

16.01.

2014

Kuria Metropolitalna Archidiecezja Katowicka

 

 

E. Matuszczyk

Roman Mazur

Agnieszka Bałuch

IV miejsce

 

VII miejsce

Miejsko Gminny Konkurs Matematyczny

luty 2014

ZS Nr 3  Czerwionka-Leszczyny

E. Bober

Mateusz Szymała

udział

Rejonowy Konkurs Plastyczny  „Zima w ramce”

          

 

luty 2014

Powiatowa
i Miejska Biblioteka Publiczna w Rybniku Filia nr 11 w Popielowie

K. Szulc

Emilia Bajor

III miejsce

Rejonowy Konkurs Plastyczny  „Ale jaja-konkurs na pisankę wielkanocną”

marzec 2014

Powiatowa
i Miejska Biblioteka Publiczna
w Rybniku Filia nr 1 w Rybniku-Ligocie

K. Szulc

Oliwia Styrnol

Roksana Suliga

Aneta Renk

III miejsce wyróżnienie

wyróżnienie

Miejsko Gminny Konkurs Ortograficzny

marzec 2014

ZS Nr 5  Bełk

E. Bober

Zofia Grządziel

Mateusz Szymała

udział

udział

X Rejonowy  Konkurs Plastyczny  „Idzie wiosna”

 

marzec 2014

Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda” 
w Rybniku

K. Szulc

Natalia Sobik

kwalifikacja do wystawy

X Ogólnopolski  Konkurs Plastyczny  „Różowo  mi…”

kwiecień 2014

Rybnickie Centrum Kultury

 

K. Szulc

Klaudia Konik

I miejsce

Miejsko-gminny konkurs recytatorski pt. „Festiwal słowa”

kwiecień 2014

Szkoła Podstawowa
w Czuchowie

E. Bober

M. Mielnik

I. Pawlas

D. Trybuś

B. Fliegert

M. Podorska

Natalia Benek

Agata Podorska

Paulina Jądro

Nikola Szewczyk

Patryk Podleśny

Igor Szypuła

udział

udział

II miejsce

udział

udział

udział

XIX Ogólnopolski  Konkurs Plastyczny  „Dom”

kwiecień 2014

Ognisko Pracy Pozaszkolnej 
w Radlinie

 

K. Szulc

Roksana Tokarz

 

Paulina Jądro 

kwalifikacja do wystawy

kwalifikacja do wystawy

Ogólnopolski Konkurs  wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska EKOTEST 2014

 

kwiecień

2014

 

Ogólnopolskie Centrum Edukacji Warszawa

 

 

 

M. Kasperska

 

 

20 uczniów
klas III - VI

 

dyplomy
za udział

 

Młodzieżowy

Festiwal Muzyczny

kwiecień 2014

MOK Czerwionka

M. Kasperska

Zespól wokalny

Edyta Skupińska

Paulina Zemela

wyr. I st.

wyr. I st.

wyr. II st.

Ogólnopolski  Konkurs Plastyczny - „To jestem ja ”

 

 

maj 2014

 

 

Dom Kultury 
w Rybniku - Boguszowicach

 

 

K. Szulc

 

 

Piotr Siedlecki

Roksana Słupik  

Roksana Suliga

Kamil Konik

Klaudia Konik

Natalia Piotrowska

Julia Antończyk 

Martyna Skupień

Zuzanna Witkowska

nagroda

kwalifikacje do wystawy

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny –„Tam, gdzie mieszka muzyka”

 

maj 2014

S P Nr 7
w Gliwicach
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
w Gliwicach

K. Szulc

Klaudia Konik

wyróżnienie I stopnia

Powiatowy Konkurs Plastyczny  „Moja szkoła fajna jest”

 

maj 2014

Zespół Szkół Nr 2 w Czerwionce -Leszczynach

 

K. Szulc

           Roksana Tokarz

Roksana Słupik

Oliwia Styrnol

Zuzanna Witkowska

 

kwalifikacja do wystawy


wyróżnienie

wyróżnienie

 

nagroda

 

Rejonowy Konkurs Plastyczny  „Moje miejsce do czytania”

 

maj 2014

Powiatowa
i Miejska Biblioteka Publiczna
w Rybniku Filia nr 18 Oddział dla Dzieci

K. Szulc

Klaudia Konik

 Katarzyna Hanak

 Sonia Fojcik

Natalia Sobik

 Martyna Skupień

Zuzanna Witkowska      

wyróżnienia

Powiatowy Konkurs Plastyczny  „Zaczarowany las”

maj 2014

Zespół Szkół   w Świerklanach i Stowarzyszenie Inicjatywa

K. Szulc

Jakub Pardela  Julia Sobik       

wyróżnienie wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs
j. angielskiego „Fox”

maj 2014

RODN
Bielsko-Biała

K. Rojek

Sławek Kubasa

Romek Mazur

udział

udział

Konkurs
 „Z angielskim do gimnazjum"

maj 2014

G-18 Rybnik

K. Rojek

Julia Rewer

udział

Gminne zawody szkół podstawowych
w pływaniu

maj 2014

SP 5 Czerwionka

T. Polok

Julia Kardela

Jakub Sikora

Edyta Skupińska

Mateusz Antończyk

Sebastian Markiton

udział

I miejsce

II miejsce

 

II miejsce

 

udział

XIV Wojewódzki Konkurs o Ziemi Śląskiej Moja Ty Ziemio Rodzima..

19.05.

2014

SP nr 18
w Z S-P
nr 8 Rybnik

E. Sosnowska

Klaudiusz Kocjan

Julia Rewer

udział

Konkurs Plastyczny Ekumenicznych Dni Biblii

04.05.

2014

Kościół Rzymsko – Katolicki Archidiecezja katowicka

E. Matuszczyk

Paulina Jądro

wyróżnienie

Turniej gier
i zabaw

maj 2014

SP Stanowice

T. Polok

30 uczniów

klas IV – VI

IV miejsce

 

XXXVIII Igrzyska Szkół Podstawowych

 

 

czerwiec 2014

 

GiM

Czerwionka – Leszczyny

 

 

T. Polok

Mateusz Antończyk

Wioleta Maciejczak

Vanessa Guzy

 

IV miejsce
w gminie


 

Ogólnopolski  Konkurs Plastyczny - „O czym marzyli moi rodzice, dziadkowie 25 lat temu ”

czerwiec 2014

Dom Kultury 
w Rybniku - Chwałowicach

 

K. Szulc

Julia Bogatek

 

Roksana Słupik

nagroda
I stopnia

nagroda
I stopnia

Gminny Konkurs czytelniczy

 

czerwiec

2014

 

ZS 3 Czerwionka

 

E. Sosnowska

I. Forajter

Marcin Kasperski

Weronika Wagner

IV miejsce

udział

 


ROK SZKOLNY  2012/2013
 

Nazwa konkursu

Data konkursu

Organizator

Opiekun szkolny

Nazwiska uczniów

 Osiągnięcia

Konkurs plastyczny „Kiedy dziecko się śmieje, śmieje się cały świat”

X 2012

P i M Biblioteka Publiczna Filia Nr 18 w Rybniku

K. Szulc

Roksana Tokarz

Oliwia Styrnol

 

Wyróżnienie

Wyróżnienie

 

X Ogólnopolski konkurs plastyczny „Kwiaty”

X 2012

POPP „Przygoda” w Rybniku

K. Szulc

Paulina Jądro

 

Nagroda

Konkurs plastyczny „VIII Rejonowy na znak graficzny Festiwalu Piosenki Turystycznej”

X 2012

DK Rybnik

K. Szulc

Gabriela Knop

 

II miejsce

Konkurs plastyczny „Bajecznie barwna jesień”

X 2012

P i M Biblioteka Publiczna Filia Nr 18 w Rybniku

K. Szulc

Roksana Tokarz

Nikola Lasota

 

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wojewódzki  Konkurs Plastyczny ,,Jan Paweł II Papieżem Rodziny”

X 2012

Wydział Katechetyczny
w Katowicach

E.

Matuszczyk

Paulina Jądro

Wyróżnienie

Między szkolny konkurs plastyczny „Książka najlepszym sposobem na jesienną nudę”

30.10.12

P 1 Czerwionka

M. Mielnik

K. Szulc

Anna Chryczyk

Roksana Tokarz

I miejsce

Wyróżnienie

Wojewódzki konkurs plastyczny „Anioł i diabeł”

XII 2012

ZSOiZ Siemianowice Śl.

K. Szulc

Roksana Tokarz

Wyróżnienie

Wojewódzki konkurs plastyczny „Zimowy pejzaż”

XII 2012

DK Rybnik Niewiadom

K. Szulc

Wioleta  Maciejczak

Julia Sulkowska

Kwalifikacja do wystawy

Wojewódzki konkurs plastyczny „Zimowy bohater”

XII 2012

DK Rybnik Boguszowice

K. Szulc

Klaudia Konik

Oliwia Styrnol

Nagroda

Kwalifikacja do wystawy

Konkurs plastyczna na najlepszą ozdobę choinkową i kartkę bożonarodzeniową

 

XII 2012

 

SP Książenice

 

K. Szulc

wpłynęły ponad 100 prac

konkursowych

nagrodzono 30 laureatów

XIX Konkurs Wiedzy Biblijnej – Ewangelia wg Św. Jana
- etap rejonowy

 

I 2013

Wydział Katechetyczny
w Katowicach

E.

Matuszczyk

Roman Mazur

A. Poniewiera

 

II miejsce

VII miejsce

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

Nazwa konkursu

Data konkursu

 

Organizator

Opiekun szkolny

Nazwiska uczniów

 

Osiągnięcia

 

Między przedszkolny konkurs plastyczny pt. „ Hałabała lubi jesień- różne dary w koszu niesie”.

18.10.11

Przedszkole nr 8

M. Mielnik

Zuzanna Koczy

Kornelia Piątek

Martyna Skupień

 

Wyróżnienie

I miejsce

III miejsce

 

Konkurs plastyczny organizowany 
w ramach ogólnopolskiej akcji „Zachowaj Trzeźwy Umysł” pod hasłem „Życzę sobie”

 

X 2011

Powiatowa
 i Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 18

 

K. Szulc

 

Roksana Słupik

Angelika Gawron

 

Nagroda

Nagroda

 

 

 

 

 

Konkurs plastyczny „Śląsk – perła 
w koronie ”

 

 

 

X 2011

Powiatowa 
i Miejska Biblioteka Publiczna 
w Rybniku im. K. Prusa 
 

 

K. Szulc

 

Adrian Szymała

Agnieszka Poniewiera

Wiktoria Przeliorz

 

Wyróżnienie

 

Wyróżnienie

Wyróżnienie

  

Konkurs plastyczny

„Jesienne podwórko”

 

 

XI 2011

MDK

w Rybniku

 

K. Szulc

 

Wiktoria Przeliorz

Kacper Sikora

Anna Wieczorek

Nagroda

Nagroda

Nagroda

Przegląd Europejski "Z piosenką i tańcem po Europie".

 

 

 

24.11.11

 

MOK
Czerwionka  

 

M. Podorska

Dawid Koza

Martyna Kwoska

Szymon Palarz

Martyna Skupień

Tomasz Król

Alicja Skowrońska

Udział

 

 Gminny Konkurs Ortograficzny - etap szkolny

30.11.11

SP Książenice

E. Sosnowska

Adrian Szymała

Sebastian Soja

Bartosz Kubasa

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Jesienne Rykowisko – konkurs piosenki anglojęzycznej

 

SP 5 Rybnik

K. Rojek

Edyta Skupińska

Udział

Gminny Konkurs Ortograficzny

05.12.11

SP Przegędza

E. Sosnowska

Adrian Szymała

Sebastian Soja

Bartosz Kubasa

IV miejsce

V miejsce

Udział

XVII Konkurs Wiedzy Biblijnej Ewangelii wg 
św. Łukasza 
- etap rejonowy

 

24.11.11

WydziałKatechetycznyDiecezji Katowickiej

 

E. Matuszczyk

Adam Gwóźdź

Adrian Szymała

 

IV miejsce

V miejsce

 

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza GiM Czerwionka - Leszczyny

 

25.11.11

Zespół Szkół Ponadpod-
stawowych

Czerwionka

 

T. Polok

Piotr Kwoska

Mateusz Niemiec

Adam Gwóźdź

Szymon Rygoł Konrad Szaraniec

Bartosz Kubasa

Kacper Koleczko

Sebastian Motyka

 

I miejsce

Konkurs plastyczny „Bombka ozdoba choinkowa ”

 

XII 2011

Powiatowa
 i Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 18

 

K. Szulc

Kacper Sikora

Sebastian Bajor

Mariola Piecha

Julia Antończyk

Julia Sobik

Zuzanna Witkowska

Natalia Piotrowska

Nagroda

Nagroda

Nagroda Nagroda

Nagroda

Nagroda Nagroda

Konkurs plastyczna na najlepszą ozdobę choinkową i kartkę bożonarodzeniową

 

XII 2011

 

SP Książenice

 

K. Szulc

69 uczniów

wpłynęły 104 prace konkursowe

 

25 uczniów nagrodzono

 

Turniej minisiatkówki o puchar Burmistrza GiM Czerwionka - Leszczyny

 

16.12.11

 

SPSzczejkowice

 

T. Polok

Piotr Kwoska

Mateusz Niemiec

Adam Gwóźdź

Szymon Rygoł

 

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Twórczości religijnej Dzieci

 

XII 2011

SP 18 Rybnik

E. Matuszczyk

Roman Mazur

Sandra Drzęźla.

Udział

Udział

Nazwa konkursu

Data konkursu

 

Organizator

Opiekun szkolny

Nazwiska uczniów

Osiągnięcia

Ogólnopolski konkurs 
J. angielskiego FOX

luty 2012

RODN 
Bielsko-Biała

K. Rojek

Marcin Wójcik Sebastian Soja

Adam Soja

wyróżnienie

udział

udział

Ogólnopolski konkurs  plastyczny „W moim ogrodzie wyobraźni”

 

kwiecień 2012

 

Rybnickie Centrum Kultury

 

K. Szulc

 

Karolina Fojcik

 

 

nagroda

 

 

Finałowy turniej piłki nożnej halowej chłopców o Puchar Starosty Rybnickiego

22 lutego 2012

Zespół Szkół Ponadpodstawowychw  Rybniku

T. Polok

Piotr Kwoska

Mateusz Niemiec

Konrad Szaraniec

Adam Gwóźdź

Bartosz Kubasa

Kacper Koleczko

Sebastian Motyka

Szymon Rygoł

I miejsce

Gminny Konkurs Plastyczny
 „Wielkie kobiety 
w Judaiźmie”

14 marca

2012r.

ZS 2 Leszczyny

E. Matuszczyk

Klaudia Konik

I miejsce

Międzynarodowy konkurs  plastyczny „ Ludzie ludziom zgotowali  ten los”

marzec 2012

 

 

Młodzieżowy DK 
Nr 1w Tychach

 

K. Szulc

 

 

Julia Rozpędowska

Martyna Baranowska

 

kwalifikacja prac do wystawy

 

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

marzec 2012

 

 

K. Burzawa

Marcin Kasperski

Agnieszka Poniewiera

wyróżnienie

wyróżnienie 

 

Miejsko-Gminny Konkurs Recytatorski

28 marca 2012

SP Przegędza

E. Bober

K. Szulc

Natalia Benek

Paulina Jądro

I miejsce

udział

Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny
 „ Jestem dzieckiem dobrze wychowanym”

29 marca 2012

Miejskie Przedszkole nr 11 im. Jana Brzechwy 
w Czerwionce – Leszczynach

M. Mielnik

K. Szulc

Martyna Skupień

Zuzanna Witkowska

 

 

wyróżnienie

wyróżnienie

 

 

Przegląd Piosenki „Piękno przyrody 
w mojej miejscowości”.

kwiecień 2012

MOK Czerwionka- Leszczyny

M. Mielnik

Martyna Kwoska

Martyna Skupień

Tomasz Król

 

udział

Młodzieżowy

Festiwal Muzyczny

kwiecień2012

MOK Czerwionka

M. Kasperska

Zespól wokalny

Paulina Zemela

Edyta Skupińska

wyróżnienie II stopnia

III stopnia

Rejonowy konkurs plastyczny „Idzie wiosna”

 

 

kwiecień 2012

OPP Zespół Przygoda 
w Rybniku

 

K. Szulc

 

 

Zuzanna Witkowska

Martyna Herok

Julia Sobik

kwalifikacja prac do wystawy

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

„Pocztówka
z mojej miejscowości”

 

 

kwiecień 2012

 

 

SP Palowice

 

 

K. Szulc

 

 

 

Roksana Słupik

 

 

 

nagroda

 

 

XXX Festiwal Piosenki Dziecięcej im. Tadeusza Paprotnego,

 

kwiecień 2012

Dom Kultury 
w Rybniku – Chwałowicach.

 

M. Kasperska

 

Paulina Zemela

 

laureatka

 

Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny
 „ Mieszkam 
w Czerwionce-Leszczynach”

kwiecień 2012

Miejskie Przedszkole nr 10  
w Czerwionce – Leszczynach

K. Szulc

 

Roksana Tokarz

Zuzanna Witkowska

 

nagroda

nagroda

Ogólnopolski Konkurs  wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska EKOTEST 2012

 

20 kwietnia

2012

 

Ogólnopolskie Centrum Edukacji Warszawa

 

M. Kasperska

 

Marcin Kasperski

Marcin Wójcik

Bartosz Majer

 

II miejsce

VIII miejsce

IX  miejsce

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski

30 kwietnia 2012

DK  Boguszowice

E. Bober

Natalia Benek

wyróżnienie

Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny „Wiosenne krajobrazy naszej gminy”

30 kwietnia 2012

P 3 Czerwionka – Leszczyny

M. Mielnik

Anna Chryczyk

Alicja Skowrońska

Szymon Palarz

I miejsce

II miejsce

udział

Konkurs plastyczny „Dom”

 

maj 2012

Ognisko Pracy Pozaszkolnej 
w Radlinie

K. Szulc

Anna Wieczorek

Julia Sulkowska

Paulina Jądro

kwalifikacja prac do wystawy

 

Rejonowy konkurs plastyczny „Kwiat Calineczki”

maj 2012

 

Powiatowa
 i Miejska Biblioteka Publiczna 
Filia Nr 18

K. Szulc

 

Sebastian Bajor

Roksana Tokarz

 

nagroda

nagroda

 

VIII Powiatowy konkurs „Z językiem angielskim za pan brat”

 

 

maj 2012

 

 

SP 28 Rybnik

 

 

K. Rojek

 

Marcin Wójcik

Sebastian Soja

 

laureat

udział

 

Międzyszkolny konkurs ze
znajomości lektury Król Maciuś I

 

28 maja 2012r.

 

ZS 3

Czerwionka

 

I. Forajter

 

Julia Sulkowska

Weronika Wagner

 

udział

udział

 

X Powiatowy Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski „Ulubione utwory Juliana Tuwima”

 

 

czerwiec

2012

 

 

P 10 Czerwionka

 

 

K. Szulc

 

 

Paulina Jądro

udział

 

XXXVI Igrzyska Szkół Podstawowych

 

 

 

 

 

 

 

13 czerwca 2012

 

 

 

 

 

MOSiR

Czerwionka - Leszczyny

 

 

 

 

 

T. Polok

Sulkowska Julia

Lasota Nikola

Spratek Wiktoria

Adamczyk Magdalena

Gawron Angelika

Kufieta Agnieszka

Drzęźla Sandra

Gwóźdź Adam

Rygoł Szymon

Motyka Sebastian

Kubasa Bartosz

Szymała Adrian

Soja Sebastian

IV miejsce 
w gminie

 

 

Międzyszkolny konkurs na najlepszego czytelnika biblioteki szkolnej

 

 

14 czerwca

2012r.

 

 

SP Stanowice

 

 

I. Forajter

 

Roman Mazur

Weronika Wagner

 

udział

udział

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

„Szkoła moich marzeń”

 

 

czerwiec

2012

 

 

SP Jejkowice

 

 

K. Szulc

 

 

Natalia Piotrowska

Julia Rozpędowska

 

I  miejsce

II  miejsce

 

Turniej Dwóch Ogni o puchar Burmistrza

 

 

19 czerwca

2012

 

 

SP Stanowice

 

 

T. Polok

Knop Gabriela

Antończyk Mateusz

Chłodek Karol

Adamczyk Magdalena

Kwoska Piotr

Szaraniec Konrad

Drzęźla Sandra

Gwóźdź Adam

Koleczko Kacper

II miejsce